Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2017/2018.

Wójt Wiesław Kaźmierski
Urząd Gminy Stary Targ

Szanowni Państwo,

w załączeniu przesyłam Komunikat do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2017/2018.

Zachęcam do wspólnego działania w akcji społecznej dla podniesienia świadomości w zakresie przeciwdziałania pożarom sadzy w kominie i zatruciom tlenkiem węgla, zwanym potocznie czadem, a tym samym dla uniknięcia takich tragicznych zdarzeń.

W tym celu proszę o poinformowanie mieszkańców i zamieszczenie Komunikatu na stronach internetowych Państwa Urzędów.

Pobierz komunikat
W razie problemów z pobraniem komunikatu, proszę pobrać komunikat ze strony izbakominiarzy.pl, w zakładce „Do pobrania”.

Z wyrazami szacunku,
Marcin Ziombski