Wybory Samorządowe w roku 2018.

Informacja Krajowego Biura Wyborczego Delegatura w Gdańsku z dnia 17 kwietnia 2018 roku.

Poniższa informacja dotycząca określenia liczby, trybu i warunków powoływania urzędników wyborczych skierowana jest do Wojewody Pomorskiego, Marszałka Województwa Pomorskiego, Starostów, Prezydentów Miast, Burmistrzów Miast i Gmin oraz Wójtów Gmin.

Informacja-dotyczaca-okreslenia liczby-trybu-i-warunkow-powolywania-urzednikow-wyborczych

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

UCHWAŁA NR XXXVIII/268/2018 z dnia 27 marca 2018 roku.

w sprawie: podziału gminy Stary Targ na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic i numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym. Dokument w formacie PDF znajduje się pod poniższym linkiem:

Uchwala-w-sprawie-podzialu-na-okregi-wyborcze-2018

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

UCHWAŁA NR XXXVIII/269/2018 RADY GMINY Stary Targ z dnia 27 marca 2018 roku.

w sprawie: podziału Gminy Stary Targ na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych. Dokument w formacie PDF znajduje się pod poniższym linkiem:

Uchwala-w-sprawie-podzialu-na-obwody-do-glosowania-2018