„Twoja nowa szansa! – kompleksowy program wsparcia osób przewidzianych do zwolnienia na pomorskim rynku pracy” RPPM.05.06.00-22-0088/17.

Szanowni Państwo,

Miło mi jest poinformować iż z dniem 10.12.2018 r. ruszamy z nową rekrutacją do projektu „Twoja nowa szansa! – kompleksowy program wsparcia osób przewidzianych do zwolnienia na pomorskim rynku pracy” RPPM.05.06.00-22-0088/17. W związku z wprowadzonymi zmianami, również 10.12.2018 r. pojawią się aktualne dokumenty na naszej stronie internetowej (te dostępne na stronie są nieaktualne, więc proszę ich na razie nie wypełniać) i tylko z tych wzorów powinni korzystać kandydaci do projektu. Ponadto uprzejmie informuję iż zgodnie z regulaminem, dokumenty złożone przed terminem rozpoczęcia rekrutacji, bądź po terminie zakończenia rekrutacji, jak również dokumenty złożone wielokrotnie nie będą podlegać rozpatrzeniu. Kandydat ma możliwość wycofania dokumentów i złożenia ich ponownie, lecz jedynie w przypadku, gdy nie upłynął termin składania formularzy rekrutacyjnych.

W celu zdobycia szczegółowy informacji, zachęcam do odwiedzania naszej strony internetowej – www.mcs.edu.pl, zakładka Obszary Działalności -> Projekty -> Realizowane, gdzie znajdują się wszystkie informacje dot. realizowanych przez nas projektów.

Z poważaniem,Aleksandra Ratkiewicz,Specjalista ds. pozyskiwania środków z UE,Dział Pozyskiwania Środków z UE,e-mail: a.ratkiewicz@mcs.edu.pl

telefon: 533-628-183  www.mcs.edu.pl

Komentowanie zamknięte.