Informacja o akcji strajkowej w szkołach w Gminie Stary Targ.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Zgodnie z informacją, jaką otrzymałem, w dniu 08 kwietnia 2019 r. planowane jest rozpoczęcie akcji strajkowej pracowników naszych szkół. W tym dniu większość pracowników placówki planuje nie przystąpić do pracy.

Jeżeli dojdzie do strajku, oznacza to, że od poniedziałku 8 kwietnia b.r. nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze przewidziane w tygodniowym planie nauczania. Zgodnie z prawem oświatowym, dyrektor szkoły zapewni opiekę nad uczniami, którzy w dniach strajku pojawią się w szkole. Dyżur pełniony będzie w świetlicy szkolnej w godzinach 7.30-14.30.Planowany na kwiecień egzamin gimnazjalny i egzamin ósmoklasisty odbędzie się.

O rozwoju sytuacji będziecie Państwo na bieżąco informowani poprzez stronę internetową szkół.

  1. Zespół Szkół w Starym Targu 552776222
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Waplewie Wielkim 552771522
  3. Szkoła Podstawowa w Szropach 52670133

Serdecznie Państwa przepraszam za problemy wynikłe ze strajku i proszę o wyrozumiałość i zrozumienie dla żądań pracowników oświaty.W celu uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt telefoniczny szkół.

Z poważaniem

W imieniu Dyrektorów Szkół

Wójt Gminy

/-/

Wiesław Kaźmierski

Komentowanie zamknięte.