Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie informuje o dniu Dnia Dziecka Utraconego.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie informuje o dniu Dnia Dziecka Utraconego obchodzonym po raz IX, wspólnie z Parafią Św. Anny oraz św. Andrzeja Boboli w Sztumie przy współpracy ze Szpitalem Polskim w Sztumie.

Zgodnie z zawartym przez MGOPS w Sztumie porozumieniem ze Szpitalem Polskim w Sztumie,  na podstawie oświadczeń matek dzieci przedwcześnie narodzonych, płody przechowywane są przez zakład pogrzebowy a następnie raz w roku dokonywany jest ich pochówek.

Msza święta w intencji przedwcześnie zmarłych dzieci i ich rodziców odbędzie się dnia 15 października 2019r. o godz. 10;00 w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Sztumie, a następnie o godz. 11;00 zostanie dokonany pochówek dzieci nienarodzonych w mogiłce „Pamięci dzieci utraconych” na cmentarzu Zajezierze w Sztumie.

Msza święta w intencji przedwcześnie zmarłych dzieci i ich rodziców odbędzie się dnia 15 października 2019r. o godz. 10;00 w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Sztumie, a następnie o godz. 11;00 zostanie dokonany pochówek dzieci nienarodzonych w mogiłce „Pamięci dzieci utraconych” na cmentarzu Zajezierze w Sztumie.

Komentowanie zamknięte.