Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku zaprasza do udziału w konkursie historycznym.

Szanowni Państwo, od listopada ubiegłego roku na różne sposoby w kraju i zagranicą obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Na zakończenie tych obchodów Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku zaprasza do udziału w konkursie historycznym „100 pytań na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę”. Autorem wszystkich pytań jest dr hab. Wojciech Turek, prof. WSSE, historyk zatrudniony w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tą tematyką niezależnie od wieku, miejsca nauki czy pracy. Zadaniem każdego uczestnika jest udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w załączniku i przekazanie ich do siedziby uczelni w Gdańsku przy ul. Rajskiej 6, nie później niż do 31 października 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi podczas wybranej uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości, która będzie miała miejsce w listopadzie br., o czym jego laureaci zostaną wcześniej poinformowani. W przypadku pytań – zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (58) 500 52 06 (dziekanat Wyższej Szkoły Społeczno-Ekonomicznej w Gdańsku). — Pozdrawiam Katarzyna Wołejko Dyrektor Biura Karier i Promocji Uczelni Wyższa Szkoła Społeczno‐Ekonomiczna w Gdańsku ul. Rajska 6, 80‐850 Gdańsk tel. kom. 881 777 216

Pytania w formacie PDF znajdują się pod poniższym linkiem:

Komentowanie zamknięte.