Spotkanie partnerskie w Nowym Targu

Trwa spotkanie partnerskie przedstawicieli miast i gmin partnerskich w Nowym Targu na Podhalu. W tym czasie mamy szereg spotkań z miastami partnerskimi Nowego Targu w tym Roverbella - Włoskim miastem na czele z Burmistrzem Mattia Cortesi, Niemieckimi Radevormwald, i Słowackim Kieżmark. To jest czas na wymianę doświadczeń i współpracy międzynarodowej. Kluczowe rozmowy toczyły się z Miastem Partnerskim Nowy Targ na czele z Burmistrzem Grzegorzem Watycha, Wiceburmistrzami i radnymi miejskim. To czas na pokazanie naszej ziemi Sztumskiej i Gminy Stary Targ. Dziękujemy naszym wspaniałym przyjaciołom za zaproszenie a przedstawicielom innych miast za szeroka współpracę. Do zobaczenia w Starym Targu.

spotkanie